skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Туристичката агенција Travel Solution со ексклузивна понуда на летови од новиот авиопревозник Aegean Airlines

Туристичката агенција Travel Solution со ексклузивна понуда на летови од новиот авиопревозник Aegean Airlines
  • 08.11.2018

По повод воведување на директна линија на новиот авиопревозник Aegean Airlines од и до Скопје, туристичката агенција Travel Solution нуди единствена понуда со промотивни цени на своите летови. Сите летови купени во период од 7ми до 17ти ноември се достапни со -30% намалени цени, а летот може да се искористи од 26 ноември 2018година, најдоцна до 30 Септември 2019 година.

Туристичката агенција Travel Solution се наоѓа во Зебра центар на ул. Васил Ѓоргов бб. и е членка на меѓународната асоцијација IATA (International Air Transport Association) обезбедувајќи висок стандард на своите услуги.

Освен обезбедување на најдобрата понуда на авиобилети по сопствени потреби и желби на патниците, Travel solution нуди комплетна туристичка услуга за секаков тип на патувања, од сместување во хотели низ целиот свет по најповолни цени, организирање на бизнис патувања (саеми, семинари, конгреси и сл), осигурување од секаков тип и др.

Back To Top