skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Познатата „намќореста мачка“ почина на седум-годишна возраст

Познатата „намќореста мачка“ почина на седум-годишна возраст
  • 17.05.2019

Мачката која се прослави на социјалните мрежи како Grumpy Cat или „намќореста мачка“ почина на 7 годишна возраст, соопштија нејзините сопственици.

Мачката која живееше во Аризона насмеа милиони низ целиот свет со постојаната намќореста експресија на лицето.

Се прослави во 2012 година, а како резултат на тоа патуваше низ светот, се појави на повеќе телевизиски емисии и во божикен филм.

Back To Top