skip to Main Content

Исчезнато 12-годишно момче од Скопје

Исчезнато 12-годишно момче од Скопје
  • 15.07.2018

Дванаесетгодишно момче од Скопје вчера околу 12 часот исчезнало од семејната куќа и заминало во непознат правец.

Како што соопшти МВР, случајот во Полициското одделение „Петровец“ го пријавила мајката на детето,  Б.И.(39) од Скопје.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на момчето.

Back To Top