skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Груевски останува во Будимпешта
Шекеринска во Брисел: Билатерални средби со министри за одбрана на НАТО земји
Ексклузивно интервју со Бојан Јовановски – петок 21:00 во Отворено Студио 1
Презентација на втор мониторинг извештај за работата на Државното правобранителство- „Заедно во борба против корупција“
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Гоце Саф и Чваре гости во „Студио 1“, разговараа за Винил конвенцијата (ВИДЕО)

Гоце Саф и Чваре гости во „Студио 1“, разговараа за Винил конвенцијата (ВИДЕО)
  • 11.10.2018

Гоце – САФ и Мартин – Чваре познати скопски диџеи, денеска беа гости во „Студио 1“ на „1ТВ“, а темата на овој разговор беше Винил конвенцијата која ќе се одржи наскоро.

Во студиото со нив разговараа Анета Кочишки и Влатко Чаловски.

Погледнете го разговорот:

Back To Top