skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

(Видео) Азијци со сатар бркаат маж во Лептокарија

(Видео) Азијци со сатар бркаат маж во Лептокарија
  • 17.07.2019

На социјалните мрежи се појави видео запис на кое се гледа како двајца Азијци, маж и жена, бркаат друг маж со сатар во ТЦ Лепокарија. На видеото се забележува дека мажот продолжува да бега, по што жената фрла кутија кон него, а потоа се вмешуваат случајни минувачи.

Засега е непозната причината за кавгата.

Back To Top