skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева ќе сведочи пред Русковска во 10 часот во вторник
Јанева негира дека дала наредба за претрес на обвинителите
Обвинителот Рустеми сведочи во ОЈО
Стефанова за комуникацијата меѓу Јанева и Камчев: Не сум експерт за криминал
Скопје и Софија ја интензивираат соработката во одбраната
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Биоенергичар пријавен за сексуален напад врз 16-годишна девојка

Биоенергичар пријавен за сексуален напад врз 16-годишна девојка
  • 23.09.2018

Биоенергичар од Битола со иницјали М.Н., според пријава во полицијата, вчера извршил полови дејствија врз 16 годишна девојка од Скопје, која отишла кај него со нејзината тетка.

– Во СВР Битола  е пријавено дека вчера околу 11. 00 часот 16-годишна девојка од Скопје со нејзината тетка од Битола, отишла кај  М.Н– биоенергичар од Битола, при што истиот  врз неа извршил полови дејствија допирајќи ја во пределот на градите, телото и интимните делови, наведува денеска Министерството за внатрешни работи во редовниот Билтен.

СВР Битола презема мерки за расчистување на настанот.

Back To Top