skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

(Видео) Реемитување на првата епизода од „Македонски инсајдер“

(Видео) Реемитување на првата епизода од „Македонски инсајдер“
  • 20.02.2019

Реемитување на првата епизода од „Македонски инсајдер“. Четврток 21.02.2019, 21 часот на 1ТВ. Тимот на Македонскиот инсајдер ве охрабрува и ви ветува аргументирани досиеја. Фактите се оружјето на Македонскиот инсајдер.

Следете не!

Back To Top