skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Денеска во 18 часот седница на ЦО на СДСМ за кадровските промени
Последен ден од изборите во ЕУ, првичните резултати пред полноќ
Од среда започнува пријавувањето за социјална помош во центрите
Торонто влезе во големото НБА финале
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

1ТВ со повеќечасовна отворена програма и заедно со нејзиното семејство ќе ја поддржи Тамара во финалето на Евровизија!

1ТВ со повеќечасовна отворена програма и заедно со нејзиното семејство ќе ја поддржи Тамара во финалето на Евровизија!
  • 17.05.2019

Утревечер од 19:00 часот тимот на 1ТВ со отворена програма ќе ја поддржи онаа која не направи горди и онаа која допрва ќе блесне во финалната вечер на Евровизија 2019, Тамара Тодевска. Она што е ексклузивно е дека ние и нашите гледачи настапот на Тамара во финалето ќе го гледаме заедно со нејзиното семејство. Споделуваме емоции, коментираме, споделуваме забава и среќа, бидете со нас и бидете #proud.

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top