skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
ДКСК: Заев не може да биде премиер и министер за финансии
Заев: Го повлекувам предлогот да бидам и министер за финансии, иако уставот и законите го дозволуваат тоа
Атанасов: Сакав да бидам министер, бидејќи во образованието се прави малку
Весел Мемеди ќе поднесе оставка од функцијата потпретседател на Собранието
Шекеринска: Северна Македонија ќе учествува на сите сензитивни дискусии во НАТО
Димитров: Бугарија и Македонија ќе најдат начин низ пријателство и почит да го решат прашањето за Гоце Делчев
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Упс, грешка: Погледнете како изгледаат снимањата на Ексклузив (ВИДЕО)

Упс, грешка: Погледнете како изгледаат снимањата на Ексклузив (ВИДЕО)
  • 30.03.2019

Изминатата една година на 1ТВ имавте можност да ги видите вашите омилени актери, пејачи, спортисти.

На домашна адреса, но и со локации надвор од државата, ги дознавте најновите информации од прва рака. Ве налутивме, ве насмеавме, но успеавме да бидете дел од вашето секојдневие.

Крајниот производ заврши на екраните, но грешките вешто си ги чувавме за себе. Дојде време да ги погледнете и вие, Вашиот Ексклузив.

Погледнете дел од грешките на тимот на Ексклузив:

Back To Top