skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
(Видео) Со дрон во Скопје откриен потпалувач на оган
Веќе е извесно дека завршница за предметите на СЈО ќе има
Вистиномер.мк: Химната не е отстранета од образовните програми за основците
Анѓушев: Едно семејство не може да живее со 200 евра плата, минималната плата мора да расте

Упс, грешка: Погледнете како изгледаат снимањата на Ексклузив (ВИДЕО)

Упс, грешка: Погледнете како изгледаат снимањата на Ексклузив (ВИДЕО)
  • 30.03.2019

Изминатата една година на 1ТВ имавте можност да ги видите вашите омилени актери, пејачи, спортисти.

На домашна адреса, но и со локации надвор од државата, ги дознавте најновите информации од прва рака. Ве налутивме, ве насмеавме, но успеавме да бидете дел од вашето секојдневие.

Крајниот производ заврши на екраните, но грешките вешто си ги чувавме за себе. Дојде време да ги погледнете и вие, Вашиот Ексклузив.

Погледнете дел од грешките на тимот на Ексклузив:

Back To Top