skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
(Видео) Со дрон во Скопје откриен потпалувач на оган
Веќе е извесно дека завршница за предметите на СЈО ќе има
Вистиномер.мк: Химната не е отстранета од образовните програми за основците
Анѓушев: Едно семејство не може да живее со 200 евра плата, минималната плата мора да расте

Тајзи искрено за „Ексклузив“

Тајзи искрено за „Ексклузив“
  • 25.05.2019

Артистот Тајзи  го промовираше новиот видео запис. За спотот, но и за приватниот живот, тој одговараше искрено и со многу емоции.

Back To Top