skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Бектеши – Азеведо: Северна Македонија е на вистински пат за отворена економија и економски раст
Неизвесна лидерската средба, Мицковски не гледа потреба да присуствува
Седница на собраниската Комисија за здравство
Земјотрес во Струмица, Валандово и околината
Пролонгирано заминувањето во затвор на Сеад Кочан, додека не се одлучи по неговото барање
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Спортско шоу „Русија 2018“ со анализа на групата Б и многу награди за гледачите (Видео)

Спортско шоу „Русија 2018“ со анализа на групата Б и многу награди за гледачите (Видео)
  • 22.05.2018

Во втората емисија на специјализираното шоу за Мундијалот „Русија 2018“, гости беа фудбалерот Влатко Гроздановски и фудбалскиот тренер Славче Војнески.

Во спортското шоу погледнете ја анализата и прогнозата за групата Б каде што меѓусебно за двете места кои што водат во поматамошната фаза играт Мароко, Иран, Шпанија и Португалија.

Нашите гости сметаат дека токму ова е групата каде што ќе има едно од поголемите изненадувања.

Целата емисија исполнета со анализи, прогнози, коментари и награди за сите гледачи кои што ќе се јават погледнете ја во видеото.

Back To Top