skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева ќе сведочи пред Русковска во 10 часот во вторник
Јанева негира дека дала наредба за претрес на обвинителите
Обвинителот Рустеми сведочи во ОЈО
Стефанова за комуникацијата меѓу Јанева и Камчев: Не сум експерт за криминал
Скопје и Софија ја интензивираат соработката во одбраната
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Со три жени дома се чувствувам како паша“: Ексклузивно интервју со Војин Четковиќ (ВИДЕО)

„Со три жени дома се чувствувам како паша“: Ексклузивно интервју со Војин Четковиќ  (ВИДЕО)
  • 15.05.2019

„Па замисли да ми е грда жената? Па тоа би било страшно“, низ мала шега зборувашe српскиот актер Војин Четковиќ за „Ексклузив“.

Имено, по повод одржувањето на претставата „Ноќ на боговите“ во Македонскиот народен театар во Скопје, нашиот тим ја искористи пригодата за да направи интервју со него и да ни раскаже детали за приватниот живот, но и како му оди на професионално поле по неговата неповторлива главна улога во легендарниот филм „Зона Замфирова“.

Погледнете:

Back To Top