skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
ДКСК: Заев не може да биде премиер и министер за финансии
Заев: Го повлекувам предлогот да бидам и министер за финансии, иако уставот и законите го дозволуваат тоа
Атанасов: Сакав да бидам министер, бидејќи во образованието се прави малку
Весел Мемеди ќе поднесе оставка од функцијата потпретседател на Собранието
Шекеринска: Северна Македонија ќе учествува на сите сензитивни дискусии во НАТО
Димитров: Бугарија и Македонија ќе најдат начин низ пријателство и почит да го решат прашањето за Гоце Делчев
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Не знае што го снајде: На Тарабунов му се заврте во глава од роденденскиот подарок на Ексклузив (ВИДЕО)

Не знае што го снајде: На Тарабунов му се заврте во глава од роденденскиот подарок на Ексклузив (ВИДЕО)
  • 11.06.2019

Роденденска прослава на Александар Тарабунов.

Имено, пред неколку дена познатиот пејач го прославуваше 30. роденден и по тој повод организираше голема забава.

„Ексклузив“ си доби покана на која беше нагласено да не се носат никакви подароци, но секако дека не се појавивме со празни раце. Со нас ја зедовме талентираната танчерка Мери, чија задача беше да одигра ориентален танц, на што Тарабунов остана воодушевен.

Погледнете ја неговата реакција:

 

Back To Top