skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Атина бара исполнување на сите обврски од Договорот од Преспа
Пратеници бараат изборен модел со една изборна единица
Тимот на СЈО разрешен, предметите во рацете на Јовески
ВМРО-ДПМНЕ бара смена на Русковска – на шефовското место да седи професор

Не знае што го снајде: На Тарабунов му се заврте во глава од роденденскиот подарок на Ексклузив (ВИДЕО)

Не знае што го снајде: На Тарабунов му се заврте во глава од роденденскиот подарок на Ексклузив (ВИДЕО)
  • 11.06.2019

Роденденска прослава на Александар Тарабунов.

Имено, пред неколку дена познатиот пејач го прославуваше 30. роденден и по тој повод организираше голема забава.

„Ексклузив“ си доби покана на која беше нагласено да не се носат никакви подароци, но секако дека не се појавивме со празни раце. Со нас ја зедовме талентираната танчерка Мери, чија задача беше да одигра ориентален танц, на што Тарабунов остана воодушевен.

Погледнете ја неговата реакција:

 

Back To Top