skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
ДКСК: Заев не може да биде премиер и министер за финансии
Заев: Го повлекувам предлогот да бидам и министер за финансии, иако уставот и законите го дозволуваат тоа
Атанасов: Сакав да бидам министер, бидејќи во образованието се прави малку
Весел Мемеди ќе поднесе оставка од функцијата потпретседател на Собранието
Шекеринска: Северна Македонија ќе учествува на сите сензитивни дискусии во НАТО
Димитров: Бугарија и Македонија ќе најдат начин низ пријателство и почит да го решат прашањето за Гоце Делчев
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Решение за вашиот проблем: Прослава на две успешни години „Биота“ на македонскиот пазар (ВИДЕО)

Решение за вашиот проблем: Прослава на две успешни години „Биота“ на македонскиот пазар (ВИДЕО)
  • 11.06.2019

Доколку барате соодветни препарати за оштетена коса против опаѓање, ние го имаме решението за вашиот проблем.

Името му е Биота, препознатлив бренд на македонскиот пазар кој има широка лепеза на неверојатни производи.

Нивната успешна приказна преточена во неколку минуту во видеото подолу:

Back To Top