skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Катица Јанева ќе одлучува дали ќе ги изземе Фатиме Фетаи и Гаврил Бубевски од „Титаник 3“
Петнаесет-годишно момче се удави во Пчиња
Пожарот кај Пинтија ставен под контрола
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Почна војната помеѓу Гавазова и Велевска: Еве што ќе гледате денеска во „Ексклузив“ (ВИДЕО)

Почна војната помеѓу Гавазова и Велевска: Еве што ќе гледате денеска во „Ексклузив“ (ВИДЕО)
  • 29.10.2018

Сузана Гавазова, Елена Велевска, Дарио Панковски, „Фолк фест“ и уште многу други информации од шоу бизнисот.

Вечерва во 18:30 часот, бидете подготвени за новото издание на забавниот информатор „Ексклузив“ на 1ТВ.

Еве што ќе гледате денеска:

Back To Top