skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
1ТВ: ММА манипулира дека Основен суд – Скопје 2 и досудил оштета на 1ТВ
Могерини: Северна Македонија и Албанија во јуни треба да ги почнат преговорите со ЕУ
Репортери без граници: Северна Македонија останува на 95-то место според индексот за слобода на медиумите
Неформален состанок на генералните секретари за европски прашања на Грција и Северна Македонија
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

Песна и многу смеа: Еве што ќе прави Тамара Тодевска во „Вечер со Тијана“ (ВИДЕО)

Песна и многу смеа: Еве што ќе прави Тамара Тодевска во „Вечер со Тијана“ (ВИДЕО)
  • 24.05.2018

Како што беше најавено, Тијана Дапчевиќ ветува вистинско шоу. Цел еден час исполнет со смеа, многу музика, малку танц и шеги на своја сметка. 

Погледнете што ќе гледате оваа сабота во „Вечер со Тијана“.

 

Нејзината друга половина Тамара Тодевска, на гледачите ќе им открие повеќе за приватниот живот и малата Хана, но и за плановите на музичко поле.

Гледајте „Вечер со Тијана“ оваа сабота во 20:00 часот на 1ТВ.

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top