skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
МВР: Одделенијата за управни работи ќе работат за викендите кога ќе се гласа за избор на претседател
Делегација на ПССЕ ќе го набљудува спроведувањето на претседателските избори
Бесплатна телефонска линија за пријавување повреда на избирачкото право
Почнува теренската вакцинација во основните и средните училишта
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

Пеење и смеење со Марија Шерифовиќ во „Вечер со Тијана“ – цела емисија (ВИДЕО)

Пеење и смеење со Марија Шерифовиќ во „Вечер со Тијана“ – цела емисија (ВИДЕО)
  • 05.05.2018

Добра музика, интересни приказни и смеење до солзи во првото издание на „Вечер со Тијана“ во кое гостуваше најпопуларната пејачка на овие простори, Марија Шерифовиќ.

За првпат Марија одговораше на прашања на кои досега ретко сме имале прилика да слушнеме да зборува. Зборуваше за својот приватен живот, за својата  кариера, а се разбира, публиката пред малите екрани ја почести и со неколку инзворедни интерпретации.

За сите оние што ја пропуштија првата емисија на „Вечер со Тијана“, истата е веќе објавена и на Јутјуб каналот на „1ТВ“.

Погледнете:

 

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top