skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева ќе сведочи пред Русковска во 10 часот во вторник
Јанева негира дека дала наредба за претрес на обвинителите
Обвинителот Рустеми сведочи во ОЈО
Стефанова за комуникацијата меѓу Јанева и Камчев: Не сум експерт за криминал
Скопје и Софија ја интензивираат соработката во одбраната
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Пеење и смеење со Марија Шерифовиќ во „Вечер со Тијана“ – цела емисија (ВИДЕО)

Пеење и смеење со Марија Шерифовиќ во „Вечер со Тијана“ – цела емисија (ВИДЕО)
  • 05.05.2018

Добра музика, интересни приказни и смеење до солзи во првото издание на „Вечер со Тијана“ во кое гостуваше најпопуларната пејачка на овие простори, Марија Шерифовиќ.

За првпат Марија одговораше на прашања на кои досега ретко сме имале прилика да слушнеме да зборува. Зборуваше за својот приватен живот, за својата  кариера, а се разбира, публиката пред малите екрани ја почести и со неколку инзворедни интерпретации.

За сите оние што ја пропуштија првата емисија на „Вечер со Тијана“, истата е веќе објавена и на Јутјуб каналот на „1ТВ“.

Погледнете:

 

Back To Top