skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Радев: Ја поддржуваме Северна Македонија, но не безусловно
Лидерската средба неизвесна
Апостолакис за МИА: И двете страни да ги извлечат позитивните работи од Договорот од Преспа
Скопје и Сеул воспоставија дипломатски односи
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Она многу љуби чипче“: Политичарките на „тапет“ кај Сергеј Варошлија (ВИДЕО)

„Она многу љуби чипче“: Политичарките на „тапет“ кај Сергеј Варошлија (ВИДЕО)
  • 04.01.2019

Нема простор за чипки во политиката.

Во првото издание на емисијата „Мода“ во новата 2019 година, модниот критичар имаше поделени мислења за стилот на политичарките во Македонија, каде меѓу нив се најде и потпретседателката на Собранието и копретседавач на Интерпартиската парламентарна група за интеграција, помирување и реформи Фросинa Ременски.

Погледнете како поминаа политичарките:

Back To Top