skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
(Видео) Со дрон во Скопје откриен потпалувач на оган
Веќе е извесно дека завршница за предметите на СЈО ќе има
Вистиномер.мк: Химната не е отстранета од образовните програми за основците
Анѓушев: Едно семејство не може да живее со 200 евра плата, минималната плата мора да расте

Односите Белград – Приштина, избори во Албанија? – анализа во Студио 1

Односите Белград – Приштина, избори во Албанија? – анализа во Студио 1
  • 11.06.2019

Совет за безбедност на ОН – пресметка меѓу српски и косовски претставници, имаше и навреди.

Импичмент во четврток за Илир Мета откако ги одложи изборите.

Распуштен е грчкиот парламент, избори на 7-ми јули, Мицотакис фаворите пред Ципрас.

Трамп одбива да ги прикаже финасиските извештаи од својата приватна компанија.

Анализата од вестите од регионот и светот со колегата Андоновиќ погледнете ги во видеото:

Back To Top