skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева ќе сведочи пред Русковска во 10 часот во вторник
Јанева негира дека дала наредба за претрес на обвинителите
Обвинителот Рустеми сведочи во ОЈО
Стефанова за комуникацијата меѓу Јанева и Камчев: Не сум експерт за криминал
Скопје и Софија ја интензивираат соработката во одбраната
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Нов ден со Тијана во „Вечер со Тијана“

Нов ден со Тијана во „Вечер со Тијана“
  • 21.04.2018

Погледнете ја третата епизода на шоуто „Вечер со Тијана“. Ќе имате прилика да видите многу емотивни, забавни, пријатни и „непријатни“ моменти од процесот на создавање на шоуто.

Како изгледа „шок собата“ во станот на Тијана? Какви незгоди на сцените имала до сега во кариерата?

Гледајте и насмејте се до солзи, евоцирајте спомени и уживајте.

Back To Top