skip to Main Content

„Никогаш не е само една причина“: Висар Вишка за разводот со Елена во „Ексклузив“ (ВИДЕО)

„Никогаш не е само една причина“: Висар Вишка за разводот со Елена во „Ексклузив“ (ВИДЕО)
  • 04.06.2019

Висар Вишка открива зошто се разведе.

Актерот за прв пред камерата на „Ексклузив“ зборуваше за неговата функција советник на министерот за култура, дали смета дека еден актер може подобро да ја води оваа позиција, но и откри која е причината поради која се раздели со некогашната сопруга, водителката Елена Митева со која го имаат синот Дион.

Погледнете го интервјуто во видеото подолу:

 

 

Back To Top