skip to Main Content

Нема да ѝ верувате на годините: Секси бабичка се соблече целосно гола за на Инстаграм (ВИДЕО)

Нема да ѝ верувате на годините: Секси бабичка се соблече целосно гола за на Инстаграм (ВИДЕО)
  • 22.08.2018

Баба на едно внуче и мајка на четири деца го привлече вниманието на медиумите.

Најпрвин, се фотографираше во долна облека, потоа во бикини и на крај гола. Сето тоа почна да го објавува на социјалните мрежи, но оваа објава е најскандалозна од сите останати.

❤️True love stories never have endings❤️#comment#share#tag#like

A post shared by Gina Stewart . Official (@worldshottestgrandma) on

Џина Стјуарт (47), која ја викаат како „најсекси бабичка“, повторно ја разгоре фантазијата на своите следбеници на Инстаграм и објави потполно голо видео.

Видеото е снимено на нејзниот балкон од апартманот, а делот со градите успеа да го покрие со бел пешкир.

❤️Dream Big, Sparkle more, Shine bright❤️????☀️?☀️⭐️???❤️

A post shared by Gina Stewart . Official (@worldshottestgrandma) on

„Сонувај многу, сјај се повеќе, свети најсјајно“ – напиша Џина под видеото кое спобра повеќе од 17.000 прегледи.

И во петтата деценија од својот живот, таа работи како модел, а од пластични операции ги има направено само градите.

❤️Every empty glass has a story to tell❤️#like#share#tag#comment

A post shared by Gina Stewart . Official (@worldshottestgrandma) on

„Стареењето е грациозно“,  изјавила Џина и додадала дека никогаш не отишла на ботокс. Работата оди до таму, дека не пие ни од пластични шишиња, јаде само органска храна и користи природен дезедоранс.

Погледнете како изгледа:

 

 

Back To Top