skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Груевски останува во Будимпешта
Шекеринска во Брисел: Билатерални средби со министри за одбрана на НАТО земји
Ексклузивно интервју со Бојан Јовановски – петок 21:00 во Отворено Студио 1
Презентација на втор мониторинг извештај за работата на Државното правобранителство- „Заедно во борба против корупција“
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Недев: Кога работите со огромна љубов и посветеност, резултатите се неизбежни (ВИДЕО)

Недев: Кога работите со огромна љубов и посветеност, резултатите се неизбежни (ВИДЕО)
  • 10.10.2018

Најуспешниот македонски каратист на сите времиња, Дејан Недев стана двократен европски шампион во дисциплините кати и фукуго на 33. европски шампионат во традиционално карате – Белград, Србија.

Недев воедно ги одбрани европските титули од минатиот Европски шампионат,кој во 2016 година се одржа во Крањска Гора, Словенија.

За тоа како е да се биде без конкуренција во Македонија, а рамо до рамо со елитниот карате крем во Европа и светот, за својата врвна форма и наредните предизвици, во отворено студио 1 со Дејан Недев.

 

 

 

Back To Top