skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Германски печат: ЕУ земјите подготвени да ја прифатат само Северна Македонија
Расмусен: Земјите од ЕУ не можат да ѝ ја негираат на Македонија иднината што ја бара
Шекеринска: Земјава за една година направи скок од 23 места во однос на стабилноста
Новата амбасадорка на САД во земјава положи свечена заклетва
Сведок од УБК: До системот за прислушување се пристапуваше и надвор од МВР, од поранешниот Аеро клуб
Министерството за правда ги објави извештаите од надзорот во судовите за АКМИС системот
ОН: Светот до 2050 година ќе брои 9,7 милијарди луѓе
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Неверојатна „Сергеј-Манија“: Среќни фанови се дружеја со модниот критичар (ВИДЕО)

Неверојатна „Сергеј-Манија“: Среќни фанови се дружеја со модниот критичар (ВИДЕО)
  • 25.11.2018

Втор викенд лудило наречено „СергејМанија“.

Имено, вчера еден обожавател на модниот критичар доби на подарок модни совети, како и целосно стилизирање во брендот „Манго“.

Обожавателите на Сергеј Варошлија имаа можност да го запознаат, да поразговараат, да му постават прашање и се разбира да се фотографираат со него.

Лудилото продолжува и денеска кога „Ексклузив“ ќе се вклучи во живо во програма од 18 часот од трговскиот центар „Скопје Сити Мол“ каде ќе информира за сите тековни случувања.

Штандот на 1ТВ каде се продаваат маичките со познатите зборови: „#манекенкадабудем“, #квазистарлета“, #ќемипукнедушата“, „#хопхоп“ и уште неколку други прептпознатливи реченици на Сергеј ве очекуваат денеска се до 22 часот.

Погледнете како помина атмосферата изминативе два дена во трговскиот центар со Сергеј Варошлија:

Back To Top