skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
ЈО побара продолжување на притворот на Јанева за нови 30 дена
Калајџиев ќе биде предлогот на ВМРО-ДПМНЕ за нов Јавен обвинител?
Алијанса за Албанците: Режимот ВМРО-ДУИ го монтираше, судовите на СДСМ-ДУИ пресудија, бараме меѓународна истрага за „Диво Насеље“
Македонија ги исполни сите услови – на ред е ЕУ

Неверојатна „Сергеј-Манија“: Среќни фанови се дружеја со модниот критичар (ВИДЕО)

Неверојатна „Сергеј-Манија“: Среќни фанови се дружеја со модниот критичар (ВИДЕО)
  • 25.11.2018

Втор викенд лудило наречено „СергејМанија“.

Имено, вчера еден обожавател на модниот критичар доби на подарок модни совети, како и целосно стилизирање во брендот „Манго“.

Обожавателите на Сергеј Варошлија имаа можност да го запознаат, да поразговараат, да му постават прашање и се разбира да се фотографираат со него.

Лудилото продолжува и денеска кога „Ексклузив“ ќе се вклучи во живо во програма од 18 часот од трговскиот центар „Скопје Сити Мол“ каде ќе информира за сите тековни случувања.

Штандот на 1ТВ каде се продаваат маичките со познатите зборови: „#манекенкадабудем“, #квазистарлета“, #ќемипукнедушата“, „#хопхоп“ и уште неколку други прептпознатливи реченици на Сергеј ве очекуваат денеска се до 22 часот.

Погледнете како помина атмосферата изминативе два дена во трговскиот центар со Сергеј Варошлија:

Back To Top