skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
ДКСК: Заев не може да биде премиер и министер за финансии
Заев: Го повлекувам предлогот да бидам и министер за финансии, иако уставот и законите го дозволуваат тоа
Атанасов: Сакав да бидам министер, бидејќи во образованието се прави малку
Весел Мемеди ќе поднесе оставка од функцијата потпретседател на Собранието
Шекеринска: Северна Македонија ќе учествува на сите сензитивни дискусии во НАТО
Димитров: Бугарија и Македонија ќе најдат начин низ пријателство и почит да го решат прашањето за Гоце Делчев
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Мина Блажев гостинка во „Ексклузив“: Младата пејачка не си ги познава колегите од естрадата (ВИДЕО)

Мина Блажев гостинка во „Ексклузив“: Младата пејачка не си ги познава колегите од естрадата (ВИДЕО)
  • 20.10.2018

Победничката за најдобар дебитант на овогодинешното 33то издание на Макфест Мина Блажев гостуваше во вчерашното издание на Ексклузив.

Ни откри детали за локаците од нејзиниот последен видео запис „Во други души“, а кога и поставивме предизвик да ги погоди прекарите на нејзините колеги од естрадата не се снајде баш најдобро.

Погледнете како помина преслатката Мина Блажев:

Back To Top