skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
(Видео) Со дрон во Скопје откриен потпалувач на оган
Веќе е извесно дека завршница за предметите на СЈО ќе има
Вистиномер.мк: Химната не е отстранета од образовните програми за основците
Анѓушев: Едно семејство не може да живее со 200 евра плата, минималната плата мора да расте

Мина Блажев гостинка во „Ексклузив“: Младата пејачка не си ги познава колегите од естрадата (ВИДЕО)

Мина Блажев гостинка во „Ексклузив“: Младата пејачка не си ги познава колегите од естрадата (ВИДЕО)
  • 20.10.2018

Победничката за најдобар дебитант на овогодинешното 33то издание на Макфест Мина Блажев гостуваше во вчерашното издание на Ексклузив.

Ни откри детали за локаците од нејзиниот последен видео запис „Во други души“, а кога и поставивме предизвик да ги погоди прекарите на нејзините колеги од естрадата не се снајде баш најдобро.

Погледнете како помина преслатката Мина Блажев:

Back To Top