skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Груевски останува во Будимпешта
Шекеринска во Брисел: Билатерални средби со министри за одбрана на НАТО земји
Ексклузивно интервју со Бојан Јовановски – петок 21:00 во Отворено Студио 1
Презентација на втор мониторинг извештај за работата на Државното правобранителство- „Заедно во борба против корупција“
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Маја готви“ – ќофтиња од риба со зеленчук

„Маја готви“ – ќофтиња од риба со зеленчук
  • 11.10.2018

Денеска Маја ќе подготвува еден веќе познат рецепт – познатите ќофтиња од риба што децата обично ги обожаваат купечки, но сега ќе ги правиме домашни. За нивно добро, чинијата ќе биде полна и со зеленчук, а во оваа комбинација, Маја вели дека неизбежно ќе го сакаат.

Back To Top