skip to Main Content

„Маја готви“ – топла салата, ладна салата и тортиља со печурки

„Маја готви“ – топла салата, ладна салата и тортиља со печурки
  • 12.11.2018

Денеска Маја готви три рецепти – изненадување со една ладна и една топла салата, полни со витамини и минерали, кои можете да ги изедете со прилог од тортиљи полнети со печурки и потпечени во тостер.
Ѕвезди на денешното шоу во кујната ќе бидат авокадо, коријандер, црвен грав и пченка – совршен рецепт за студените есенски денови.

Back To Top