skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
(Видео) Со дрон во Скопје откриен потпалувач на оган
Веќе е извесно дека завршница за предметите на СЈО ќе има
Вистиномер.мк: Химната не е отстранета од образовните програми за основците
Анѓушев: Едно семејство не може да живее со 200 евра плата, минималната плата мора да расте

„Маја готви“ – пита со компири

„Маја готви“ – пита со компири
  • 09.10.2018

Готвењето најубаво се учи од мали нозе и затоа во денешната епизода, Маја ќе готви заедно со нејзината гостинка, петгодишната Лена.

Затоа ќе готвиме една фантастична пита од компири.

Back To Top