skip to Main Content

Мартија Станојковиќ ја воодушеви публиката со новата песна „Next To Me“ (ВИДЕО)

Мартија Станојковиќ ја воодушеви публиката со новата песна „Next To Me“ (ВИДЕО)
  • 01.10.2018

Младата пејачка Мартија Станојковиќ која беше една од фаворитите во реалното шоу „Пинкови ѕвездички“, овој пат продолжува во препознатлив стил да ја воодушевува публиката.

По полноќ таа го објави својот најнов видео запис за „Next To Me“.

Ова е втора песна за Мартија, но прва на англиски јазик. Погледнете како изгледа ова ремек дело:

Back To Top