skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Македонски инсајдер“ стартува во недела во 22.00 часот

„Македонски инсајдер“ стартува во недела во 22.00 часот
  • 15.02.2019

Факт е дека долгонајавуваниот проект „Македонски инсајдер“ предизвика реакции. Изминативе неколку недели најавните материјали беа паузирани од страна на 1ТВ, што кај дел од јавноста отвори шпекулации дека емисијата ќе биде прекината, односно дека нема да почне да се емитува.

Да расчистиме – „Македонски инсајдер“ стартува на 17.02.2019 во недела во 22.00 часот. Бидете со нас.

Back To Top