skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Македонски инсајдер“ во недела објавува четири нови досиеја

„Македонски инсајдер“ во недела објавува четири нови досиеја
  • 23.01.2019

Објавивме само четири досиеја, а се крена голема прашина. На кого му пречи Македонски инсајдер?

Работиме по строго утврдени стандарди. Сите досиеја ќе бидат предадени на органите на прогонот.

Тимот на „Македонски инсајдер“ во недела во 21 часот ќе објави четири нови досиеја. Криминалот и злоупотребите ќе бидат предмет и во новите досиеја.

Јас сум македонскиот инсајдер – поткуп не прифаќам, на уцени и закани не потклекнувам.

Back To Top