skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Македонски инсајдер“ во недела во 22 часот

„Македонски инсајдер“ во недела во 22 часот
  • 15.02.2019

Проектот „Македонски инсајдер“ за кој со месеци одеа интензивни најави, ја разбранува јавноста, иако од различни причини. Последниве две недели овие најави исчезнаа од екранот на 1ТВ, па многумина се прашуваа дали телевизијата се откажа од овој проект или зад тоа стојат други сомнителни мотиви.

Да расчистиме – првата емисија од проектот „Македонски инсајдер“ стартува во недела, на 17 февруари, во 22.00 часот.

Back To Top