skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Радев: Ја поддржуваме Северна Македонија, но не безусловно
Лидерската средба неизвесна
Апостолакис за МИА: И двете страни да ги извлечат позитивните работи од Договорот од Преспа
Скопје и Сеул воспоставија дипломатски односи
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Леле она си го љуби огледалото и локацијата“: Сергеј Варошлија ја имитира позата (ВИДЕО)

„Леле она си го љуби огледалото и локацијата“: Сергеј Варошлија ја имитира позата (ВИДЕО)
  • 25.12.2018

„Во лицето изгледа како да е припита, како да е отсутна, како да е урочена“, ова се модните критики кои Сергеј Варошлија ги додели за еден Инстаграм профил.

Поглед кон светската мода, примери од домашната сцена, како и неизбежните добро познати „модни катастрофи“ беа само дел од содржината на 30 минутното шоу.

Погледнете ја емисијата „Мода“:

Back To Top