skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Катица Јанева ќе одлучува дали ќе ги изземе Фатиме Фетаи и Гаврил Бубевски од „Титаник 3“
Петнаесет-годишно момче се удави во Пчиња
Пожарот кај Пинтија ставен под контрола
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Кои се луѓето кои ги држат конците, а се амнестирани од одговорност – Македонски Инсајдер наскоро на 1ТВ!

Кои се луѓето кои ги држат конците, а се амнестирани од одговорност – Македонски Инсајдер наскоро на 1ТВ!
  • 26.10.2018

Субвенции и јавни набавки и тендери – како и кому се делат? Се кријат ли одговорните зад институциите  и политичките партии? Дали поединци од бизнис секторот, со лажни факти добивале државни пари?

Имаме тим, имаме цел – вистината пред се. Откриваме кои се луѓето кои ги држат конците, а се амнестирани од одговорност!

Македонски Инсајдер наскоро на 1ТВ!

Back To Top