skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Католиците го слават Велигден
Граѓаните го избираат петтиот претседател, прв на Република Северна Македонија
Охрид, Дебар и Ново Село избираат градоначалници
За победа во прв круг потребни 904.066 гласови, во вториот 723.253
МВР подготвено да обезбеди достојна и безбедна изборна атмосфера
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

За сите што пропуштија: Погледнете го гостувањето на „Фрајле“ во емисијата „Вечер со Тијана“

За сите што пропуштија: Погледнете го гостувањето на „Фрајле“ во емисијата „Вечер со Тијана“
  • 16.06.2018

Невена, Марија, Јелена и Наташа членките на женскиот квартет „Фрајле“ гостински во емисијата „Вечер со Тијана“. Многу смеа, музика и позитивна енергија оваа саботна вечер на програмата на 1ТВ.

Во овој весел бенд владее работа и дисциплина, но уживаат  во создавање на нивната музика низ сма и позитивна енергија.

Сите оние кои го пропуштија гостувањето на неодоливите, харизматични, шармантни и талентирани девојки од „Фрајле“ ќе може да го погледнат подолу од видеото.

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top