skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева ќе сведочи пред Русковска во 10 часот во вторник
Јанева негира дека дала наредба за претрес на обвинителите
Обвинителот Рустеми сведочи во ОЈО
Стефанова за комуникацијата меѓу Јанева и Камчев: Не сум експерт за криминал
Скопје и Софија ја интензивираат соработката во одбраната
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

За сите што пропуштија: Погледнете го гостувањето на „Фрајле“ во емисијата „Вечер со Тијана“

За сите што пропуштија: Погледнете го гостувањето на „Фрајле“ во емисијата „Вечер со Тијана“
  • 16.06.2018

Невена, Марија, Јелена и Наташа членките на женскиот квартет „Фрајле“ гостински во емисијата „Вечер со Тијана“. Многу смеа, музика и позитивна енергија оваа саботна вечер на програмата на 1ТВ.

Во овој весел бенд владее работа и дисциплина, но уживаат  во создавање на нивната музика низ сма и позитивна енергија.

Сите оние кои го пропуштија гостувањето на неодоливите, харизматични, шармантни и талентирани девојки од „Фрајле“ ќе може да го погледнат подолу од видеото.

Back To Top