skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Започнува најголемото музичко талент шоу „Ѕвезда број 1“ на 1ТВ (ВИДЕО)

Започнува најголемото музичко талент шоу „Ѕвезда број 1“ на 1ТВ (ВИДЕО)
  • 10.04.2019

Најголемото талент шоу доаѓа во вашиот град.

Сакате да пеете, да го остварите вашиот сон, да бидете ѕвезда?

Ова се вашите минути.

Погледнете каде ќе бидат првите аудиции овој викенд во видеото подолу:

Back To Top