skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Бектеши – Азеведо: Северна Македонија е на вистински пат за отворена економија и економски раст
Неизвесна лидерската средба, Мицковски не гледа потреба да присуствува
Седница на собраниската Комисија за здравство
Земјотрес во Струмица, Валандово и околината
Пролонгирано заминувањето во затвор на Сеад Кочан, додека не се одлучи по неговото барање
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Жешка фотосесија: Дарко Спејко се соблече пред камерата на „Ексклузив“ (ВИДЕО)

Жешка фотосесија: Дарко Спејко се соблече пред камерата на „Ексклузив“ (ВИДЕО)
  • 18.06.2019

Празник за женски очи.

Момчето кое стана познато по победата на едно српко реално шоу, важи за прва машка личност во Македонија која е верификувана на Инстаграм и девојките полудуваат по него. Името му е Дарко а го викаат Спејко.

„Ексклузив“ беше зад снимањето на жешката фотосесија на Дарко Спејко. Погледнете како изгледаше:

Back To Top