skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Премиерот Заев на форум на „Фајненшал тајмс“ за земјите од Западен Балкан
Министрите од ЕУ повторно на состанок околу преговорите со Северна Македонија и Албанија
Могерини-Шекеринска: За нашата земја не постои никаков аргумент дека нешто не е исполнето
Фазлиу на состанокот на Заедничкиот консултативен комитет меѓу Северна Македонија и Комитетот на региони на ЕУ
Форум за антикорупциски реформи во Скопје
САД испраќаат околу илјада војници на Блискиот Исток поради „иранската закана“
ОН: Светот до 2050 година ќе брои 9,7 милијарди луѓе
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Жената која го откри криминалот со лични документи – Фросина Ременски гостин во „Лица“

Жената која го откри криминалот со лични документи – Фросина Ременски гостин во „Лица“
  • 09.07.2018

Првата жена политичар – гостинка во „Лица“ – Фросина Ременски. За прв пат ќе зборува за сите искушенија, уцени и опасности што како жена политичар ги добива во Македонија. За аферата „Афис“, за приватниот живот и за сите предизвици кои стојат пред неа.

Гледајте „Лица“ со Анета Кочишки – вечерва во 20:30 часот на 1Тв.

Back To Top