skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Денеска во 18 часот седница на ЦО на СДСМ за кадровските промени
Последен ден од изборите во ЕУ, првичните резултати пред полноќ
Од среда започнува пријавувањето за социјална помош во центрите
Торонто влезе во големото НБА финале
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Ексклузив“ дознава: Антониа Гиговска си фати колега за момче (ВИДЕО)

„Ексклузив“ дознава: Антониа Гиговска си фати колега за момче (ВИДЕО)
  • 15.05.2019

Нов љубовен пар на македонската естрада.

Станува збор за две јавни личности, млади гулапчиња кои умешно ја криеја врската досега, се додека веста не тропна на вратата на „Ексклузив“.

Имено, фронтменот на Либеро бенд, Иван Јованов и десет години помладата од него, познатата пејачка Антониа Гиговска се во врска повеќе од еден месец.

Сите детали дознајте ги во видеото подолу:

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top