skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Бектеши – Азеведо: Северна Македонија е на вистински пат за отворена економија и економски раст
Неизвесна лидерската средба, Мицковски не гледа потреба да присуствува
Седница на собраниската Комисија за здравство
Земјотрес во Струмица, Валандово и околината
Пролонгирано заминувањето во затвор на Сеад Кочан, додека не се одлучи по неговото барање
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Ексклузивно интервју со Бојан Јовановски – петок 21:00 во Отворено Студио 1

Ексклузивно интервју со Бојан Јовановски – петок 21:00 во Отворено Студио 1
  • 27.06.2019

Петок, 21 часот – Отворено Студио 1, гостин Бојан Јовановски. Ќе одговара на сите актуелни прашања што ја интересираат јавноста – состојбата во медиумите, за изминатата и новата сезона на 1ТВ и идните планови на телевизијата.

На овие и на многу други атрактивни теми, првиот човек на 1ТВ и БМЈ Медиа Груп – Бојан Јовановски.

Домаќин Јадранка Костова – петок 21 часот.

Back To Top