skip to Main Content

Ексклузивно: Балканската дива Јелена Карлеуша гостинка во „Вечер со Тијана“ (ВИДЕО)

Ексклузивно: Балканската дива Јелена Карлеуша гостинка во „Вечер со Тијана“ (ВИДЕО)
  • 05.06.2018

Емисијата „Вечер со Тијана“ оваа сабота добива сосема нова димензија. Ексклузивно и единствено за 1ТВ, очекувањата за вистинско шоу ги надмина сите поставени рамки.

Балканската дива Јелена Карлеуша допатува од Белград до Скопје за да ги сподели најубавите моменти, но и шокантни тајни од нејзиниот живот за прв пат пред македонската јавност.

Не го пропуштајте ова неверојатно шоу со единствената Тијана Дапчевиќ. Новото издание на „Вечер со Тијана“ гледајте го премиерно оваа сабота во 20:00 часот на 1ТВ.

Back To Top