skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Атина бара исполнување на сите обврски од Договорот од Преспа
Пратеници бараат изборен модел со една изборна единица
Тимот на СЈО разрешен, предметите во рацете на Јовески
ВМРО-ДПМНЕ бара смена на Русковска – на шефовското место да седи професор

Едниот ја раскина врската, другиот фати девојка: 2 Бона – гости во „Ексклузив“ (ВИДЕО)

Едниот ја раскина врската, другиот фати девојка:  2 Бона – гости во „Ексклузив“ (ВИДЕО)
  • 22.07.2019

По неколку месеци повторно во „Ексклузив“.

Дуото „2Бона“ имаат да најават многу работи, но и покрај тоа откриваат детали од приватниот живот.

Погледнете ја најавата:

Back To Top