skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева ќе сведочи пред Русковска во 10 часот во вторник
Јанева негира дека дала наредба за претрес на обвинителите
Обвинителот Рустеми сведочи во ОЈО
Стефанова за комуникацијата меѓу Јанева и Камчев: Не сум експерт за криминал
Скопје и Софија ја интензивираат соработката во одбраната
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Една од најпопуларните балкански ѕвезди Нина Бадриќ во „Вечер со Тијана“! (ВИДЕО)

Една од најпопуларните балкански ѕвезди Нина Бадриќ во „Вечер со Тијана“! (ВИДЕО)
  • 12.05.2018

Топло добредојде за Нина Бадриќ на Меѓународниот аеродром во Скопје, а потоа одличен третман во удобната столица во студиото на 1ТВ, како гсотинка во емисијата „Вечер со Тијана“.  Многу смеа и емотивни моменти поврзани со приватниот живот на хрватската пејачка Нина Бадриќ. Минути резервирани и за музика. Изненадувањата започнаа од самиот старт со пречекот на Нина, па се до моментот кога пристигна во 1ТВ.

Што пропуштивте може да погледнете од видеото подолу, и за следниот пат запомнете, сабота 20 часот „Вечер со Тијана“.

Back To Top