skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
МВР: Одделенијата за управни работи ќе работат за викендите кога ќе се гласа за избор на претседател
Делегација на ПССЕ ќе го набљудува спроведувањето на претседателските избори
Бесплатна телефонска линија за пријавување повреда на избирачкото право
Почнува теренската вакцинација во основните и средните училишта
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

Една од најпопуларните балкански ѕвезди Нина Бадриќ во „Вечер со Тијана“! (ВИДЕО)

Една од најпопуларните балкански ѕвезди Нина Бадриќ во „Вечер со Тијана“! (ВИДЕО)
  • 12.05.2018

Топло добредојде за Нина Бадриќ на Меѓународниот аеродром во Скопје, а потоа одличен третман во удобната столица во студиото на 1ТВ, како гсотинка во емисијата „Вечер со Тијана“.  Многу смеа и емотивни моменти поврзани со приватниот живот на хрватската пејачка Нина Бадриќ. Минути резервирани и за музика. Изненадувањата започнаа од самиот старт со пречекот на Нина, па се до моментот кога пристигна во 1ТВ.

Што пропуштивте може да погледнете од видеото подолу, и за следниот пат запомнете, сабота 20 часот „Вечер со Тијана“.

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top