skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева ќе сведочи пред Русковска во 10 часот во вторник
Јанева негира дека дала наредба за претрес на обвинителите
Обвинителот Рустеми сведочи во ОЈО
Стефанова за комуникацијата меѓу Јанева и Камчев: Не сум експерт за криминал
Скопје и Софија ја интензивираат соработката во одбраната
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Еве што пропуштивте во „Вечер со Тијана“ (ВИДЕО)

Еве што пропуштивте во „Вечер со Тијана“ (ВИДЕО)
  • 26.05.2018

Сите интересни моменти кои што ги пропуштивте од вечерашната емисија на 1ТВ „Вечер со Тијана“ ќе може да ги погледнете од видеото подолу. Слушнете како настанале хитовите на Тамара, приказната за настанување на песната „Тажна љубов, среќна песна“. Зошто Тамара плачеше по нејзиниот настап на Скопскиот фестивал кога ја изведе песната „Брод што тоне“?! – Сестрите Тодевски раскажаа и интересни анегдоти за нивниото детство, а воедно и новите планови на Тамара.

Back To Top