skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Атина бара исполнување на сите обврски од Договорот од Преспа
Пратеници бараат изборен модел со една изборна единица
Тимот на СЈО разрешен, предметите во рацете на Јовески
ВМРО-ДПМНЕ бара смена на Русковска – на шефовското место да седи професор

(Видео) Екипата на 1ТВ во авантура на Попова Шапка

(Видео) Екипата на 1ТВ во авантура на Попова Шапка
  • 12.01.2019

Екипата на 1ТВ во авантура на Попова Шапка за чиј спас денеска се протестираше. Нашите колеги отидоа на гости кај Јован Божиновски кој во Студио 1 раскажуваше зошто го напуштил градскиот живот и одлучил да живее на планина.

Back To Top