skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Вечерва во 22.30 на 1ТВ стартува „Македонски инсајдер“

Вечерва во 22.30 на 1ТВ стартува „Македонски инсајдер“
  • 17.02.2019

Долгоочекуваниот и најавуван проект „Македонски инсајдер“ стартува вечерва. Поради новопристигнати материјали кои екипата реши да ги објави, стартот на првото досие е поместен за половина час.

Гледачите ќе можат да ја погледнат првата епизода од проектот „Македонски инсајдер“ вечерва во 22.30 часот.

Back To Top