skip to Main Content

Празник за очи: Хелена Роза ги сонча “близначките” (ФОТО)

Празник за очи: Хелена Роза ги сонча “близначките” (ФОТО)
  • 20.06.2019

Познатата водителка Хелена Роза која моментално живее во далечниот Нов Зеланд, заедно со своето семејство летниот одмор го поминува во родната Македонија.

Но, овие денови таа со својот сопруг Игор, ќерката Кјара и синот Тијан одлучи да отпатува во Грција, а според наши извори таму ќе биде неколку дена.

Своите фанови или следбеници на Инстаграм денеска ги почасти со жешка фотографија од плажа или како што би рекле ние, празник за очи.

Се гледа дека Хелена е сеуште во одлична форма…

 

Back To Top