skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Бектеши – Азеведо: Северна Македонија е на вистински пат за отворена економија и економски раст
Неизвесна лидерската средба, Мицковски не гледа потреба да присуствува
Седница на собраниската Комисија за здравство
Земјотрес во Струмица, Валандово и околината
Пролонгирано заминувањето во затвор на Сеад Кочан, додека не се одлучи по неговото барање
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Најсекси фраерот на планетата го нападнаа дека сe “здебелил” поради оваа фотка

Најсекси фраерот на планетата го нападнаа дека сe “здебелил” поради оваа фотка
  • 11.07.2019

Сите знаеме како изгледа Џејсон Момоа (39) и сите знаеме дека е најсекси фраер на планетата, и готово да нема жена која останува имуна на неговите мускули.

Фотографијата од Џејсон која кружи на интернетот предизвика лавина на коментари, повеќето негативни, бидејќи најсекси фраерот на оваа фотка и нема баш такви моќни мускули како на останатите фотки на Инстаграм.

Еве ја фотографијата:

-“Заборавивте да му ги фотошопирате мускулите”, “Изгледа како некое татенце”, “Се здебелил и запуштил”, се само некои од критиките.

Меѓутоа, фановите на Џејсон веднаш застанаа во негова одбрана и наведоа дека актерот изгледа фантастично.

-Љугето го напаѓаат, а изгледа подобро од било кој просечен маж.- гласи еден од коментарите на неговите фанови.

И додека корисниците на социјалните мрежи се контрираат околу “пропаднатиот” изглед на Џејсон, тој ужива со полни плуќи на семеен одмор во Венеција.

 

 

 

Back To Top