skip to Main Content

Дуа Липа на концертот во Амстердам во неверојатно издание! (ФОТО)

Дуа Липа на концертот во Амстердам во неверојатно издание! (ФОТО)
  • 04.09.2018

Дуа Липа повторно воодушеви со својот изглед кога излезе на сцената во Амстердам со прекрасен фустан  и ги покажа своите стомачни.

23 годишната пејачка уште еднаш докажа дека важи за една од најатрактивните жени во светот, воедно и сите очи беа вперени во неа.

Публиката во Амстердам уживаше неколку часа во нејзината изведба, а на вас ви оставаме да уживате во следните фотографии:

Back To Top