skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева ќе сведочи пред Русковска во 10 часот во вторник
Јанева негира дека дала наредба за претрес на обвинителите
Обвинителот Рустеми сведочи во ОЈО
Стефанова за комуникацијата меѓу Јанева и Камчев: Не сум експерт за криминал
Скопје и Софија ја интензивираат соработката во одбраната
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Дуа Липа на концертот во Амстердам во неверојатно издание! (ФОТО)

Дуа Липа на концертот во Амстердам во неверојатно издание! (ФОТО)
  • 04.09.2018

Дуа Липа повторно воодушеви со својот изглед кога излезе на сцената во Амстердам со прекрасен фустан  и ги покажа своите стомачни.

23 годишната пејачка уште еднаш докажа дека важи за една од најатрактивните жени во светот, воедно и сите очи беа вперени во неа.

Публиката во Амстердам уживаше неколку часа во нејзината изведба, а на вас ви оставаме да уживате во следните фотографии:

Back To Top