skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Денеска во 18 часот седница на ЦО на СДСМ за кадровските промени
Последен ден од изборите во ЕУ, првичните резултати пред полноќ
Од среда започнува пријавувањето за социјална помош во центрите
Торонто влезе во големото НБА финале
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Боби Павловски го објави својот најнов видео запис “Metar dana” (ВИДЕО)

Боби Павловски го објави својот најнов видео запис “Metar Dana” (ВИДЕО)
  • 24.10.2018

Боби Павловски продолжува со својата одлична работа, а тоа го докажува неговиот најнов видео запис кој излезе денеска и се вика “Metar dana”.

Песната е испеана на српски, а тимот кој стои зад ова ремек дело е Драган Брајовиќ Браја кој го напиша текстот, аранжманот Вук Матиќ, а музиката Александар Цветковиќ.

Воедно ова е и четврти спот за Боби Павловски, а во продолжение можете да го погледнете:

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top